CO NOVÉHO VÁM KURZ VNESE DO ŽIVOTA?

mimonska-babi-cesta

Mimoňská cesta vede do neduálního světa, který tu na nás čeká již celá tisíciletí v různých učeních po celém světě. Možná nadešel čas, aby do něj lidstvo už konečně vstoupilo a vše od základů proměnilo! Mimoňská cesta Vám tento prapodivný svět ukáže a bude Vám pomáhat do něj dnes a denně vstupovat!

 

♣ MIMOŇSKÁ CESTA VÁM UKÁŽE ÚPLNĚ JINÝ SVĚT ♣

 • Budete se učit, jak díky symbolice číst v poselstvích života jako v otevřené knize.
 • Díky tomu se naučíte vnímat sebe, lidi kolem Vás i životní okolnosti úplně jinak a  objevíte takový způsob života, který většinu lidí ani nenapadne!
 • Paradoxní vnímání, skrz které do neduálního světa vstupujeme, Vám umožní uklidnit vnitřní a vnější konflikty. Konečně uvidíte, co OPRAVDU chcete, najdete tu SPRÁVNOU cestu, která Vás k tomu dovede. ODVAHU po té cestě jít a hlavně VNITŘNÍ KLID, abyste se nesnažili plout proti proudu!

 

♣ KURZ BUDE VAŠÍM  PRŮVODCEM PO TOMTO MIMOŇSKÉM ÚZEMÍ ♣

 • Vše Vám nejen ukáže a vysvětlí, ale bude Vás také pravidelně inspirovat k tomu, abyste si vše, co se dozvíte, vyzkoušeli také.
 • Bude Vám pravidelně připomínat, co Vám může pomoci, kdykoliv budete cítit potřebu najít vnitřní jistotu, sílu, odvahu a klid.
 • Můžete si ho zopakovat kolikrát chcete! Čím častěji, tím větší šance, že se vymaníte ze zajetí svých návykových vzorců.

 

♣ MIMOŇSKÁ CESTA VÁM UKÁŽE, ČEHO SE MŮŽETE CHYTIT A ČEHO VYVAROVAT ♣

 • Seznámíte s 10 záchrannými kruhy, kterých se můžete v životě chytit vždy, když toho máte až nad hlavu.
 • Seznámíte se s 8 omyly, kvůli kterým sami sobě stojíte v cestě k té opravdové změně,  která jediná má smysl.
 • Budete mít přehled o 10 základních bodech, ve kterých je třeba se rozvíjet, abyste dosáhli opravdové životní spokojenosti.

 

♣ A POMŮŽE VÁM SE KONEČNĚ UVOLNIT A ZAČÍT SI ŽIVOTA UŽÍVAT NAPLNO ♣

 • Zjistíte, proč sami sobě nedůvěřujeme, a co s tím můžeme dělat. Teprve pak můžete přestat plýtvat drahocennou energií na potlačování své vnitřní nejistoty.
 • Budete se učit uvolnit myšlenky, které nikam nevedou, a negativní emoce, které nás jen táhnou do bažin. Teprve pak budete moci přestat trávit čas zbytečnými plány, jak z těch bažin vybřednout.

Na mimoňské cestě totiž není motivací snaha něco získat, nebo se něčemu vyhnout (není to cesta vyděšených žebráků). Svou motivaci nalézáme v radosti z toho, co máme, a co chceme předávat dál! Stačí jen projít tou branou…

brana-mimonska

 

A TO VŠE VÁM DÁ ZDARMA 🙂  

Na samotném konci sice můžete dobrovolně přispět jakoukoli částkou, abyste podpořili šíření mimoňství i dál, ale za tento příspěvek vždy něco hodnotného dostanete na oplátku. Takže ano, toto měsíční cestování po Jiném světě nepodmíněného a neočekávaného máte zcela zdarma.

Mimoňská cesta po vás chce jen jedno – abyste tuto možnost využili a opravdu se jí věnovali!