Co nového Vám kurz vnese do života?

mimonska-babi-cesta

Mimoňská cesta vede do neduálního světa, který tu na nás čeká již celá tisíciletí v různých učeních po celém světě. Možná nadešel čas, aby do něj lidstvo už konečně vstoupilo a vše od základů proměnilo! Mimoňská cesta Vám tento prapodivný svět ukáže a bude Vám pomáhat do něj dnes a denně vstupovat!

 

  • Mimoňská cesta Vám ukáže úplně jiný svět!

Budete se učit, jak díky symbolice číst v poselstvích života jako v otevřené knize.

Díky tomu se naučíte vnímat sebe, lidi kolem Vás i životní okolnosti úplně jinak a  objevíte takový způsob života, který většinu lidí ani nenapadne!

Paradoxní vnímání, skrz které do neduálního světa vstupujeme, Vám umožní uklidnit vnitřní a vnější konflikty. Konečně uvidíte, co OPRAVDU chcete, najdete tu SPRÁVNOU cestu, která Vás k tomu dovede. ODVAHU po té cestě jít a hlavně VNITŘNÍ KLID, abyste se nesnažili plout proti proudu!

 

  • Kurz bude Vaším průvodcem po tomto mimoňském území! 

Vše Vám nejen ukáže a vysvětlí, ale bude Vás také pravidelně inspirovat k tomu, abyste si vše, co se dozvíte, vyzkoušeli také.

Bude Vám pravidelně připomínat, co Vám může pomoci, kdykoliv budete cítit potřebu najít vnitřní jistotu, sílu, odvahu a klid.

Můžete si ho zopakovat kolikrát chcete! Čím častěji, tím větší šance, že se vymaníte ze zajetí svých návykových vzorců.

 

  • Mimoňská cesta Vám ukáže, čeho se v životě můžete chytit a čeho vyvarovat!

Seznámíte s 10 záchrannými kruhy, kterých se můžete v životě chytit vždy, když toho máte až nad hlavu.

Seznámíte se s 8 omyly, kvůli kterým sami sobě stojíte v cestě k té opravdové změně,  která jediná má smysl.

Budete mít přehled o 10 základních bodech, ve kterých je třeba se rozvíjet, abyste dosáhli opravdové životní spokojenosti.

 

  • Mimoňská cesta Vám pomůže se konečně uvolnit a začít si života NAPLNO užívat!

Zjistíte, proč sami sobě nedůvěřujeme, a co s tím můžeme dělat. Teprve pak můžete přestat plýtvat drahocennou energií na potlačování své vnitřní nejistoty.

Budete se učit uvolnit myšlenky, které nikam nevedou, a negativní emoce, které nás jen táhnou do bažin. Teprve pak budete moci přestat trávit čas zbytečnými plány, jak z těch bažin vybřednout.

Na mimoňské cestě totiž není motivací snaha něco získat, nebo se něčemu vyhnout (není to cesta vyděšených žebráků). Svou motivaci nalézáme v radosti z toho, co máme, a co chceme předávat dál! Stačí jen projít tou branou…

brana-mimonska

 

A to vše Vám dá ZDARMA! 

Chce po Vás jen jedno – abyste tuto možnost využili a opravdu se jí věnovali!

Reklamy