A KDO PRO VÁS KURZ PŘIPRAVIL?

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale v online světě se pohybuji pod přezdívkou Aves Passeri (ptáci zpěvní). 

fotografie0655„Mým přáním je předat Vám svými články, knihami a kurzy to nejvzácnější, co jsem se za uplynulých 20 let naučila. Otevřít Vám díky tomu netušené dimenze života v neduálním Jiném světě. Spokojenějšího a naplněného vnitřním klidem.“ 

Na tuto cestu jsem se vydala už v roce 1994 a díky ní už dávno nejsem ta zakřiknutá malá holka, která se bála říct, co si myslí a co cítí. Nořila se do různých knih a studiem nejrůznějších náboženských a mystických směrů (studovala jsem mimo jiné i arabistiku a religionistiku) a cestováním (Egypt, Srí Lanka) hledala cestu ven. Za doktorandských studií jsem se pak věnovala tomu, co mě zaujalo nejvíc – neduálnímu učení a psychologii spirituálního vývoje.

Dnes se ve své práci i ve svém životě nechávám řídit snahou předávat dál to, co dělá radost i mně:

  • Jako lektorka anglického jazyka se snažím ukázat studentům, že se díky angličtině mohou naučit víc než jen jazyk.
  • Jako instruktorka čchi kungu stylu Orel v hnízdě vedu studenty k pocitům absolutního uvolnění a vnímání přítomnosti.
  • Jako blogerka na blogu Žít je umění (milovat) uvádím čtenáře přímo do nitra dění a snažím se je prostřednictvím vlastních zážitků, zkušeností a poznatků na této mimoňské cestě inspirovat.
  • Jako autorka knih Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty), TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR! a tohoto minikurzu seznamuji své čtenáře různými způsoby s tímto mimoňským územím.

U mě nenajdete jen teorie. Ukážu Vám, jaké to je takový mimoňský život žít.

  1. U mě na blogu na mém vlastním příkladě.
  2. A pomocí speciální trojice pomůcek, které se vzájemně doplňují! A autenticitu blogu využívají.
e-kniha-brozura-upravena-3d-brozura
Podobná kniha neexistuje. Je to mapa celého mimoňského území, ukazatel i ruka, která Vás vytáhne z rozbouřených vod. Stručná a jde přímo k jádru věci. Obsahuje 20 let staré texty, které mě svou univerzálností neustále překvapují!

Průvodce po mimoňském území – každý díl odpovídá jedné kapitole e-knihy Žít je umění milovat! Pomůže Vám do e-knihy proniknout a vnášet její poselství do života!

Autentické svědectví o tom, jaké to je projít tou mimoňskou cestou po všech 10 stupních popsaných v e-knize Žít je umění milovat! Dodá Vám důvěru a odvahu po té mimoňské cestě jít!

 

Přes 20 let jsem odkrývala zákonitosti toho, jak žít šťastněji, trápila jsem se a hledala cestu, jak nalézt svobodu a klid. Ta cesta mě ale pořád a pořád vracela právě k 10 základním bodům, se kterými se již brzy budete moc seznámit i Vy. Točila jsem se léta v kruhu a ztrácela čas. Vy už nemusíte 🙂

Stačí využít dárek, který jsem pro vás připravila, a otevřít se tomu, co v kurzu naleznete!

Chci se vydat na cestu za OPRAVDOVOU změnou

 

Kontakt

Mgr. Zuzana Skotáková, Nopova 3930/92, 615 00 Brno

Zapsána v Živnostenském rejstříku ŽÚ města Brna,  Č. j.: MMB/0320768/2016

IČ: 66752612 

email: avespasseri@yahoo.com